STUMDOMŲ DURŲ SISTEMOS

 

Stumdomos plastikinės durys yra klasikinė šiuolaikinio būsto dalis. Dideli stiklo plotai suteikia namams elegancijos, vizualiai padidina erdvę, į namus patenka daugiau šviesos. Tai puikus pasirinkimas projektuojant išėjimą į lauko terasą ar vidinį kiemą.

 

Priklausomai nuo Jūsų poreikio siūlome dvi slankiojančių durų sistemas:

  • Stumdomos terasos durys
  • Pakeliamos nustumiamos terasos durys

 

Stumdomos terasos durys 
SMOOVIO (Stumdomos terasų durys – SMOOVIO sistema)

Aukštos kokybės mechanizmai leidžia gaminti labai lengvai valdomos duris, kurias  uždaryti ar atidaryti galėsite net ir su viena ranka. Dideli stiklo plotai ir žemas slenkstis vizualiai panaikina barjerą tarp lauko ir vidaus. Siauras stiklinimo profilis ne tik suteikia visai konstrukcijai lengvumo, bet kartu ir praleidžia daugiau šviesos. Šiai sistemai gaminti naudojami specialūs plastiko profiliai, kurie suteikia galimybę gaminti itin didelių gabaritų gaminius. Renkantis šias duris turėsite galimybę rinktis iš kelių varstymo schemų bei didelės medžio imitacijos ir kitų spalvų paletės.

Spalvų pasirinkimas

Rankenų pasirinkimas

 

Pakeliamos nustumiamos terasos durys

Šios durys pasižymi savo funkcionalumu, jos galės ne vien nusistumti, tačiau varstoma dalis galės atsiversti, taip užtikrinant Jūsų patalpų vedinimą. Dėl šios funkcijos durų slenkstis bus kiek aukštesnis už stumdomų durų, tačiau tai nesutrukdys į Jūsų namus patekti šviesai. Pakeliamos nustumiamos terasos durys taip pat gali būti gana didelių gabaritų , netgi 3 metro pločio ir 2,3 metro aukščio ir žinoma Jūs galėsite rinktis iš didelės medžio imitacijos ir kitų spalvų paletės.

Rankenų pasirinkimas