fbpx

JUMS – Šiluma, sandarumas ir jaukumas be rūpesčių

Mūsų klientai jau daugelį metų pasitiki „NOVUS LANGAIS“ ir yra užtikrinti nepriekaištinga mūsų prekių ir paslaugų kokybe.

„NOVUS LANGAI“ – plastikinių ir aliuminių langų bei durų gamintojų ir montuotojų komanda, siūlanti Jums racionalius sprendimus viso stiklinimo proceso metu.

Mes susibūrėme todėl, kad pristigome tiekėjų, kurie Jūsų namais ar biurais pasirūpintų taip, lyg tai darytų sau.

Išsprendėme ne vieną mūsų klientui iškilusį galvosūkį – rasti tinkamą langą, pritaikyti langus ir duris prie interjero, pasirūpinti, kad jie būtų sandarūs ir ilgaamžiški. Remdamiesi savo patirimi drąsiai teigiame, kad gerą langą nuo paprasto lango skiria ne vien kaina ar medžiagos. Juos skiria tinkamas parinkimas – sprendimas, kurio reikia būtent Jūsų atveju. Tai tarsi formulė, kurią sudaro pastato specifika, Jūsų poreikiai ir lūkesčiai bei finansinės galimybės.

Dėl to „NOVUS“ langą nuo kito lango skiria funkcionalumas. Geras langas yra toks, apie kurį po įstiklinimo Jūs tiesiog pamiršite, o jis tyliai tarnaus 20 ar daugiau metų.

Žinoma, kuo daiktą naudoti paprasčiau, tuo sukurti jį yra sudėtingiau. Tačiau leiskite tuo rūpintis mums – Jums siūlome itin paprastą langų pasirinkimo procesą pagal pastato tipą, o mes prižiūrime stiklinimo procesą nuo A iki Z.

Kilo klausimų? Mes žinome atsakymus.

palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.