ALIUMINIO SISTEMOS

ŠILTOS LANGŲ IR DURŲ SISTEMOS

ASP 69 ST / ASP 69+ / ASP 69 E / ASP 69 US

ASP 69  – aliuminio profilių sistema su termointarpu, skirta išorės atitvarų, vitrinų, aliuminio langų ir durų gamybai.  Priklausomai nuo poreikių galima naudoti standartinius (ASP 69 ST), „plus“ (ASP 69+) ir „eko“  (ASP 69 E) profilius. Sistemos savybės ir platus profilių pasirinkimas leidžia pasiekti gerą aliuminio konstrukcijos kainą, o naudojant pagerintų šilumos izoliavimo savybių variantą ASP 69 HI – neblogus šilumos izoliavimo rodiklius. Gaminius galima įstiklinti stiklopaketais, kurių storis iki 40 mm (ASP 69 ST) ir iki 43 mm (ASP 69+).

Gaminiai gali būti pagaminti kaip atsparūs įsilaužimui pagal RC2 ir RC3 klasę. Galimi langai su „paslėpta varčia“ ASP 69 US. Sistema leidžia pagaminti išlenktų arkinių formų konstrukcijas, galimas skirtingas iš abiejų pusių – dvispalvis profilio dažymas. Naudojami žinomų ir patikimų furnitūros gamintojų apkaustai, o lango varčios profilio variantas su Euro grioveliu leidžia panaudoti PVC langams skirtus apkaustus.

Varstomų langų furnitūros tipai:  aliuminio langų furnitūra, furnitūra su Euro grioveliu PVC apkaustams

Savybės, galimi panaudojimo variantai:  paslėptos varčios variantas, suderinama su fasadine ASP F50 sistema, žiemos sodų ASP WG 100 HI sistema. Galimas skirtingas iš abiejų pusių – dvispalvis dažymas.

ASP 79 ST / ASP 79+ / ASP 79 E / ASP 79 US

ASP 79 / ASP 79 HI – „šilta“ aliuminio profilių sistema skirta išorės atitvarų gamybai, pasižyminti geromis šilumos izoliavimo savybėmis. Sistema turi platų šilumos izoliavimo termointarpą, o gaminius galima įstiklinti 3-jų stiklų stiklopaketais, kurių storis iki 50mm (ASP 79 ST) ir iki 53mm (ASP 79+). Pagal poreikius galima naudoti standartinius (ASP 79 ST) ir „plus“ (ASP 79+) sistemos profilius. ASP 79 sistemos savybės leidžia pasiekti gerus šilumos izoliavimo rodiklius ir prieinamą gaminių kainą, kuri yra artima sistemai ASP 69.Sistema pasižymi didėliu profilių standumu, o gaminiai gali būti pagaminti kaip atsparūs įsilaužimui, aliuminio langai su „paslėpta varčia“ (ASP 79 US), taip pat galimas HI – pagerintų šilumos izoliavimo savybių variantas. Sistema leidžia pagaminti išlenktų arkinių formų konstrukcijas. Naudojami tik patikimų furnitūros gamintojų apkaustai, o profilius galima nudažyti skirtinga iš abiejų pusių spalva.

Varstomų langų furnitūros tipai:  Aliuminio langų furnitūra, Furnitūra su Euro grioveliu PVC apkaustams

Savybės, galimi panaudojimo variantai:  Paslėptos varčios variantas, suderinama su fasadine ASP F50 sistema, žiemos sodų ASP WG 100 HI sistema. Galimas skirtingas iš abiejų pusių – dvispalvis dažymas.

ASP 84 ST / ASP 84 +

ASP 84 / ASP 84 HI sistema pasižyminti labai geromis šilumos izoliavimo savybėmis ir skirta išorės vitrinų, aliuminio langų ir durų gamybai. ASP 84 HI pasiekiamas  šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,6 W/(m2K) nevarstomam langui ir Uw=0,8 W/(m2K) – kai langas yra varstomas. Sistemoje naudojamos specialios tarpinės ir termoizoliaciniai intarpai užtikrina geras šilumos izoliavimo savybes. 2013 metais Lenkijos sertifikavimo institutas LTB už inovatyvius sprendimus ir gerus šilumos izoliavimo rodiklius ASP 84 HI sistemos pagamintą langą pripažino kaip patį geriausią šalyje.

Sistema pasižymi didėliu profilių standumu, kas leidžia gaminti didesnių matmenų varstomus gaminius: galimi atidaromų-atverčiamų aliuminio langų matmenys 1,4×2,5 m, o durų matmenys 1,4×2,8 m. Pagal poreikius galima naudoti standartinius (ASP 84 ST)  ir „plus“ (ASP 84+) sistemos profilius, kas leidžia pasiekti optimalią konstrukcijos kainą.

ASP 84 sistemos gaminiai gali būti pagaminti kaip atsparūs įsilaužimui pagal RC2 ir RC3 klasę. Labai geros šilumos izoliavimo savybės leidžia panaudoti ASP 84 sistemos gaminius energiją taupančiame pastate. Gaminius galima įstiklinti 3-jų stiklų stiklopaketais, kurių storis iki 55mm.

Varstomų langų furnitūros tipai:  Aliuminio langų furnitūra, Furnitūra su Euro grioveliu PVC apkaustams.

Savybės, galimi panaudojimo variantai:  suderinama su ASP 75 HS stumdoma sistema, fasadine ASP F50 sistema, žiemos sodų ASP WG 100 HI sistema. Galimas skirtingas iš abiejų pusių – dvispalvis profilio dažymas.

MB-104 Passive – sistema išsiskirianti geriausiais šilumos izoliavimo rodikliais, skirta pasivių namų išorės vitrinų, langų ir durų gamybai. Sistema pasižymi profilių standumu ir turi labai gerus garso izoliacijos, vandens nepralaidumo, bei atsparumo vėjo apkrovoms rodiklius. Priklausomai nuo šilumos izolliavimo savybių MB-104 Passive sistemoje galimi du išpildymo variantai: SI ir AERO.

Aliuminio langų ir durų gaminių rodikliai viršyja šiuo metu griežčiausius, reikalaujamus pagal normas parametrus, todėl ši sistema skirta energiją taupančiam pastatui ir pasyvių namų statybai.

MB-104 Passive sistemos privalumai:

 • MB-104 Passive SI ir MB-104 Passive Aero sistemų aliuminio langai yra sertifikuoti Pasyvių namų institute PHI Dramstadt mieste, Vokietijoje
 • Labai geri gaminių šilumos izoliavimo rodikliai – varstomam langui Uw nuo 0,53 W/m2K, o durims UD nuo 0,62 W/m2K
 • Normas viršijantys sandarumo ir izoliavimo rodikliai
 • Galimas iki 81 mm pločio stiklinimo pasirinkimas
 • Lauko durys gali būti stiklinamos skaidriu stiklopaketu arba aklina panele – tai idealus šiuolaikiško namo įėjimo durų variantas
 • Platus aliuminio langų ir durų furnitūros pasirinkimas
 • Galimybė naudoti standartinius, „rolikinius“ arba „paslėptus“ vyrius

* – Uw nurodytas varstomiems aliuminio langams MB-104 Passive Aero, varčios matmenys 1700 × 2100 mm, stiklinimas Ug=0,4 W/(m²K)

** – UD nurodytas panelinių durų MB-104 Passive Aero, varčios matmenys 1230 × 2180 mm

Aliuminiai profiliai dažomi pagal RAL spalvų paletę, Jūsų pasirinkta spalva.

ALIUMINIO DURŲ IR VIDAUS PERTVARŲ SISTEMOS

ASP 45 ST / ASP 45+ / ASP 45 E

ASP 45 – aliuminio profilių sistema naudojama vidinėse pastato konstrukcijose ir ten kur nereikia termoizoliacijos. Sistema skirta įvairių tipų lengvųjų konstrukcijų: ofiso pertvarų, vitrinų, tambūrų, vidaus langų ir durų, taip pat švytuoklinių, stumdomų bei automatinių durų gamybai.

Sistemos universalumą ir patrauklumą didina gausus skirtingų profilių pasirinkimas: galimi standartiniai (ASP 45 ST), „plus“ (ASP 45+) ir „eko“  (ASP 45 E) profiliai. Priklausomai nuo poreikių ir konstrukcijos gabaritų  galima naudoti skirtingus profilių variantus ir taip pasiekti optimaliausią kainą. Teisingai parinkti sistemos profiliai užtikrina konstrukcijos standumą ir lengvumą, o gaminiai yra greitai ir lengvai surenkami bei montuojami.

Įvairių kampinių sujungimo profilių pasirinkimas leidžia sujungti konstrukcijas kampu. Sistemos gaminius galima stiklinti 1-os kameros stiklo paketais, viengubu paprastu ar saugiu laminuotu stiklu, taip pat užpildu arba sisteminiais ASP 45 „Z“ tipo žaliuzių profiliais, kurios tarnauja kaip vėdinimo grotelės.

ASP 50 EASY – aliuminio profilių sistema be termointarpo naudojama vidinėse pastato konstrukcijose. Sistema skirta padidintų akustinių reikalavimų arba geresnio standumo reikalaujančioms konstrukcijoms. Sistemos sprendimai leidžia pasiekti norimus rezultatus, tuo pačiu užtikrinant neaukštą medžiagų kainą.

ASP 50 EASY tinka įvairioms šiuolaikinėms ofiso pertvaroms gaminti. Naudojant pastiprintus profilius, galima gaminti aukštas, didesnių gabaritų pertvarų vitrinas, be to gaminius galima įstiklinti gerų akustinių savybių stiklopaketais, kurių storis iki 34 mm.

ASP 50 EASY aliuminio durų varčios profiliai turi griovelį, kuris leidžia žymiai greičiau ir lengviau montuoti vyrius, fiksatorius ir spynas. Sistemoje galime naudoti dviejų tipų vyrius – „rolikinius“ ir įprastus vyrius, kurie montuojami ant profilio viršaus.

Naudojant savaime nukrentantį slenkstį „Domatic“ galima gaminti sandarias duris be slenksčio, taip pat sistemoje  ASP 50 EASY galima gaminti ir priešdūmines duris.

Įvairių kampinių sujungimo profilių pasirinkimas leidžia sujungti gaminių konstrukcijas kampu. Gaminių surinkimas yra labai supaprastintas, o naudojant presus ir šablonus gamybos laikas yra minimalus.

MB-45 OFFICE – aliuminio profilių sistema skirta vidinių ofiso pertvarų gamybai.

MB-45 OFFICE yra suderinama su MB-45 sistema. Galima jungti abiejų sistemų profilius, o naudojamų profilių pasirinkimas yra labai platus.
Sistemoje gali būti naudojami įvairių tipų viengubi stiklai arba 2-jų kamerų stiklopaketai. Profilių įstiklinimo storis gali svyruoti nuo 2 iki 25 mm.

MB-45 OFFICE vitrinas galima jungti per grūdinto stiklo silikoninę siūlę, vertikaliam padalinimui nenaudojant aliuminio profilio – taip gaunamas šiuolaikiškas ištisinio stiklo ir didėlės erdvės efektas.

Tarp aliuminio rėmų MB-45 OFFICE sistema leidžia sumontuoti berėmio grūdinto stiklo duris. Stiklo durų varčiai yra naudojamos Geze / WSS spynos, rankenos ir lankstai. Galimos vienos varčios arba dviejų varstomų varčių stiklo durys.

Dvigubo stiklo vidaus pertvarų sistema MB-80 OFFICE yra naudojama biurų ir kitų viešųjų erdvių vidaus pertvaroms gaminti.

MB-80 OFFICE pertvaros ypač rekomenduojamos patalpoms, kur reikalinga didelė garso izoliacija.

Pertvaras galima užpildyti įvairių rūšių stiklinimu ir užpildais, galima sumontuoti vidines žaliuzes, taip pat viduje galime sumontuoti elektros instaliaciją ir biuro įrangos sistemas.

Pagrindinės sistemos savybės leidžia universaliai panaudoti biuro erdves ir nesudėtingai atlikti visus darbus statybos objekte.

 • Konstrukcijų stiklinimo storiai:  4-14 mm stiklas, 16-18 mm baldinė plokštė, gipskartonio plokštė;
 • Profilių gylis ir konstrukcija leidžia tarp stiklų sumontuoti žaliuzes;
 • Galimybė sujungti pertvaros konstrukciją su 75 mm standartine gipskartonio siena;
 • Puikiai slopina biuro garsus –  garso izoliavimas 50 dB, priklausomai nuo naudojamo užpildymo;
 • Galimi pertvarų storiai:  80 mm ir 92 mm;
 • Pertvarų jungimas kampu 90°÷180°;
 • Nesudėtinga gamyba ir montavimas, galima visus darbus atlikti statybos objekte;
 • Viduje galima pravesti elektros instaliacijos laidus ir sumontuoti standartinius elektros lizdus;
 • Galimybė sujungti su kitomis sisemomis:  su pertvara MB-45, su durimis MB-45S, su durimis MB-EXPO ir MB-45 OFFICE;
 • Maksimalus konstrukcijų aukštis 5,5 m.
Aliuminiai profiliai dažomi pagal RAL spalvų paletę, Jūsų pasirinkta spalva.

STUMDOMŲ IR „ARMONIKINIŲ“ DURŲ SISTEMOS

ASP 75HS / ASP 75HS HI

ASP 75 HS pakeliamų-stumdomų („lift&slide“) durų ir vitrinių sistema su termoizoliaciniu intarpu. Sistema skirta sujungti išorės ir vidaus erdves, kurių stiklinimo plotas yra didėlis, o slankiojančios varčios po atidarymo neužima vietos.

Sistema turi geras šilumos ir garso izoliavimo savybes, o palyginus su tradicinėmis varstomomis durimis, leidžia įstiklinti žymiai didesnius plotus.

Galimos vieno, dviejų ir trijų bėgių konstrukcijos, taip pat ir kampinė suveriama slankiojanti konstrukcija.  ASP 75 HS sistemoje galime  įstiklinti didėlių gabaritų ir svorio varčias, o naudojami apkaustai ir furnitūra užtikrina konstrukcijos varstymo patikimumą.

ASP 75 HS sistema yra suderinama su langų-durų sistema ASP 84, taip pat HS slankiojančias konstrukcijas galime sumontuoti į ASP F50 fasadą arba žiemos sodo ASP WG 100 HI konstrukciją.

MB-23P tai stumdoma aliuminio varčių sistema be termointarpo, skirta balkonų ir lodžijų stiklinimui. Stumdomų konstrukcijų gaminiai patikimai saugo balkono erdvę nuo nepageidaujamo atmosferos poveikio: vėjo, lietaus, sniego, puikiai slopina aplinkos triukšmą ir sulaiko taršą. Sistema taip pat padeda apsaugoti nuo įsilaužimų, kas labai aktualu pirmam aukšte esantiems butams su atviru balkonu.

MB-23P yra suderinama su MB-45 sistema, o panaudojant abiejų sistemų profilius galima gaminti kampinius balkonus ir stumdomų balkonų konstrukcijas su stacionaria apatine dalimi.

Varčių stiklo storis parenkamas priklausomai nuo varčių gabaritų, vietovės ir balkono konstrukcijos aukščio. Slankiojančios varčios gali būti stiklinamos 4 – 8 mm storio viengubu stiklu.  Apatinė stacionari dalis stiklinama laminuotu saugiu stiklu arba iki 25 mm storio užpildu.

MB-23P sistemos gaminiai labai greitai ir nesudėtingai surenkami. Nereikia daug laiko skirti mechaninio apdirbimo operacijoms, kas labai sumažina galutinę gaminio kainą.

MB-59S Folding doors, MB-60 Folding doors, MB-70 Folding doors / MB-59S Casement

Šiuolaikiškos armonikinių durų konstrukcijos puikiai tinka sujungti pastato patalpas su lauko terasa arba sodu.

Į vidų atidaromos armonikinės durys yra gaminamos iš sistemų: MB-59S, MB-60, MB-70, o sistema „MB-59S Casement“ leidžia pagaminti į lauką atidaromas armonikines duris.

Konstrukcinis profilių gylis priklauso nuo pasirinktos sistemos ir svyruoja nuo 50 mm (rėmas), 59 mm (varčia) – sistemoms MB-59S , MB-59S Casement,  ir atitinkamai 70 mm (rėmas), 79 mm (varčia) – sistemai MB-70 .

Šilumos perdavimo koeficientas ir garso izoliavimo rodikliai irgi priklauso nuo pasirinktos sistemos, iš kurios bus gaminamos armonikinės konstrukcijos. Sistemos pusprofiliai sujungti šilumą izoliuojančiu poliamido intarpu, o sandarinančios EPDM tarpinės ir šepetėliai  gerai izoliuoja nuo atmosferos poveikio.

Armonikinių durų sistemoje naudojami patikimi „Roto“ firmos apkaustai, o bėgis gali būti montuojamas rėmo viršuje (Top hung) arba prie slenksčio (Bottom hung).

MB-Slide – aliuminio sistema su termointarpu, skirta gaminti stumdomas langų ir durų konstrukcijas. Sistema gali būti naudojama balkonams, žiemos sodams ir lauko terasoms stiklinti.

Kadangi sistema yra slankioji, ji padeda taupyti erdvę – nereikia palikti papildomos vietos durims varstyti. Taip pat tai estetiškai patrauklus sprendimas, nes slankiojanti konstrukcija atrodo tarsi iš skirtingų elementų susidedanti stiklo siena, galinti transformuoti erdvę iš uždaros į atvirą. Slankiojančios konstrukcijos vizualiai padidina gyvenamajį plotą, sujungdamos jį su lauke esančia terasą arba sodu.

Sistemos profiliai susideda iš trijų kamerų, pusprofiliai sujungti šilumą izoliuojančiu poliamido intarpu, o sandarinančios EPDM tarpinės ir šepetėliai  gerai izoliuoja nuo atmosferos poveikio.

MB-Slide yra suderinama su MB-59S sistema, o panaudojant abiejų sistemų profilius galima gaminti kampinius balkonus  ir stumdomų balkonų konstrukcijas su stacionaria apatine dalimi.

Aliuminiai profiliai dažomi pagal RAL spalvų paletę, Jūsų pasirinkta spalva.

ŽIEMOS SODŲ SISTEMOS

ASP WG 100 sistema skirta žiemos sodų stogo konstrukcijų projektavimui ir gamybai. Žiemos sodo konstrukcijos tampa vis populiaresnės Lietuvoje, jos  suteikia papildomos erdvės ir leidžia džiaugtis saulės šviesa bei gamtos grožiu iš arti.

Atsižvelgiant į projekto individualumą,  galime pasiūlyti įvairius žiemos sodų, oranžerijų, terasos stiklinimo ir pavėsinių stogo konstrukcijų sprendimus. Galimi įvairūs stogo konstrukcijų variantai:  nuo paprasto vienšlaičio iki sudėtingo daugiakampio ar pusiauapvalių formų stogo. Profilių tipas stogo konstrukcijoms parenkamas priklausomai nuo apkrovų ir matmenų, o galimybė pasirinkti skirtingų ilgių profilius pagerina projekto optimizaciją ir sumažina kainą. Sistemoje galima naudoti viengubą stiklą ir 3-jų stiklų stiklinimą, taip pat neskaidrų užpildą ar polikarbonatą. Priklausomai nuo žiemos sodo  funkcijų  galimi „šaltas“ ir „šiltas“ konstrukcinių profilių sprendimai.

ASP WG 100 – šaltas sistemos variantas, išsiskiriantis nesudėtinga gamybos ir montavimo technologija, skirtas pavėsinėms ir stogo konstrukcijoms be šilumos izoliavimo savybių.

ASP WG 100 HI – šiltas sistemos variantas, turintis geras šilumos izoliavimo savybes, panaudojant atitinkamą stiklinimą, leidžia pasiekti  šilumos perdavimo koeficientą Uw 0,9 W/(m2K). Sistemos suderinamumas su Alusystem langų-durų sistemomis  ASP69 / ASP79 / ASP84  ir pakeliamų stumdomų „lift&slide“ durų sistema ASP 75 HS, leidžia įdėti į žiemos sodo konstrukciją įvairaus tipo varstomas ir slankiojančias dalis.

Aliuminiai profiliai dažomi pagal RAL spalvų paletę, Jūsų pasirinkta spalva.

SAULĖS KONTROLĖS SISTEMOS

ASP F30 fasadinių žaliuzių saulės kontrolės sistema skirta pastato stiklinių fasadų apsaugai nuo saulės. Fasadinės žaliuzės be saulės kontrolės funkcijos atlieka dar ir estetinės išvaizdos funkciją, taupo pastato energiją, užtikrina komfortą žmonėms, suteikia pastato fasadui išskirtinumo. ASP F30 – elipsės formos horizontalios ir vertikalios, įvairaus kampo posvyrio nuo 0 iki 90 laipsnių fasadinės žaliuzės. Plačios matmenų pasirinkimo galimybės lengvai leidžia parinkti norimą sprendimą prie projektuojamo pastato. Fasadinių žaliuzių saulės kontrolės sistemą galima montuoti integruojant ant aliuminio fasadinių konstrukcijų taip pat ir tiesiogiai prie pastato.

ASP 45 „Z“ žaliuzių sistema taip pat yra viena iš saulės kontrolės sistemų, kuri naudojama ir ventiliacinių grotelių gamybai. Vienas iš pagrindinių tokios sistemos privalumų yra tai, kad žaliuzės yra labai lengvai ir greitai  montuojamos. „Z“ žaliuzės plačiai naudojamos durų su ventiliavimo funkcija, transformatorinių sienų užpildymui bei ventiliacinių grotelių gamybai – jos apriboja oro patekimą ir padeda apsaugoti ventiliacinę sistemą nuo lietaus kritulių. Taip pat „Z“ žaliuzes galima panaudoti pastato viduje kaip interjero apdailos elementą.

Aliuminiai profiliai dažomi pagal RAL spalvų paletę, Jūsų pasirinkta spalva.

Susisiekime:

palikite savo klausimus ir mes kuo greičiau su Jumis susisieksime.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Kontaktai:

  VILNIUS
     +370 655 57545
     info@novuslangai.lt
   Savanorių pr. 219, LT-02300, Vilnius (įvažiavimas iš Šaltupio g.)