fbpx

Konsultuojame

NOVUS LANGAI kvalifikuoti specialistai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, galimus konstruktyvinius sprendinius, vėdinimo ir kitus ypatumus, patars kokį optimalų sprendimą pasirinkti. Siūlome Jums ekonomiškus sprendinius, pagrįstus visu eksploatavimo terminu, o ne mažos kainos iliuzija.

 • Konsultuojame/patariame, dėl gaminių racionalių dydžių, charakteristikų, darinėjimo būdų, montavimo ypatumų;
 • Reguliuojame langus (pilnai neužsilenkia rankenėlė, traškesys uždarant langą ir t.t);
 • Įstatome lango varčios apsaugos priemones nuo įsilaužimo.

Langų montavimas

Langų montavimas – vienas iš svarbiausių stiklinimo proceso aspektų. Būtinas teisingas tvirtinimo elementų naudojimas, siūlų sandarinimas, kokybiškos medžiagos. Teisingas langų montavimas turi labai didelę įtaką energijos taupymui, taip pat užtikrina ilgalaikę gaminių eksplotaciją.

Esant poreikiui, demontuojame ir išvežame senus gaminius.

Angų matavimai

Angų matavimai atliekami tik specialistų, turinčių darbo patirties ir statybinių žinių bei įgūdžių. Atlikti angų matavimus būtina specialistams, kurie išmano savo darbą, nes nuo to priklauso įstatymo kokybė. Patariame nematuoti angų patiems, kadangi blogi išmatavimai sukels daug rūpesčių – nuo angų išmatavimų priklauso užsakomų gaminių dydžiai. Patikėkite šitą darbą mums. Mūsų kvalifikuoti specialistai atliks  išmatavimus tiksliai ir nepriekaištingai.

Gaminių pristatymas ir pervežimo paslaugos

Vilniaus miesto ribose gaminius pristatome nemokamai. Už Vilniaus miesto ribų kaina derinama. Savo gaminius pristatome laiku į bet kurį Lietuvos miestą.

Garantinė ir pogarantinė priežiūra

Mūsų partneriai ir klientai jaučiasi ramūs ir užtikrinti, dėl langų ne tik garantinio laikotarpio metu, bet ir visą langų tarnavimo laiką. Savo gaminiams suteikiame 5–erių  metų garantiją, atliekame garantinę ir pogarantinę priežiūrą.

Susisiekime:

palikite savo klausimus ir mes kuo greičiau su Jumis susisieksime.

  Kontaktai:

  VILNIUS
     +370 655 57545
     info@novuslangai.lt
     Dariaus ir Girėno g. 40, LT-02189 Vilnius