fbpx

Kodėl „NOVUS LANGAI“?

PLATUS ASORTIMENTAS IR GARANTIJA

Bendradarbiaudami su „Novus Langais“ turėsite galimybę rinktis iš plataus naujausios kartos, aukščiausios kokybės profilių bei langų paketų asortimento.

Visiems gaminiams bei darbams suteikiama 5 metų garantija pagal EU reglamentus, taip pat taikomos sertifikuotų tiekėjų garantijos.

PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS

Jus aptarnaus savo srities ekspertai, galintys suteikti išsamią, specializuotą ir efektyvią konsultaciją, visada įsigilinsiantys į konkrečius Jūsų poreikius bei finansines galimybes.

Visas Jums reikalingas prekes padėsime išsirinkti greitai, patogiai ir iš vienų rankų.

 GAMINIŲ EKOLOGIŠKUMAS

 Mūsų gaminiuose nėra sveikatai kenksmingų ir alergijas sukeliančių medžiagų (švino ir kt.).

Pasibaigus eksploatacijos laikui profiliai tinkami perdirbimui, todėl, kai bus poreikis keisti langus, klientas neturės problemų su jų utilizavimu.

 5 METŲ GARANTIJA IR POGARANTINĖ PRIEŽIŪRA

Esant problemai mūsų klientai visada žino kur kreiptis. Garantuojame greitą problemos sprendimą.

STABILUMAS IR ILGAAMŽIŠKUMAS

Profilio išorinių sienelių storis ≥2,8 mm, tvirti ir stabilūs langų kampai, todėl per visą eksploatacijos laiką langai išliks stabilūs, o kampai nesutrūkinės.

SANDARUMAS IR TAUPUMAS

Langų ir durų stiklinimui naudojamos tik originalios ilgaamžės profilių gamintojų tarpinės. Tai garantuoja Ilgalaikį langų sandarumą – nereikės keisti tarpinių eksploatacijos metu, taip pat užtikrina sandarumą kampuose. Jūs neturėsite papildomų išlaidų tarpinių keitimui po kelių metų, pro langus „nešvilps“ vėjas, kas sumažins Jūsų sąnaudas šildymui, taip pat į namus pateks mažiau triukšmo iš išorės. Geros originalios tarpinės gana brangus elementas, o jų reikia pakankamai daug (pvz. daugiabučio virtuviniam varstomam langui ~22 m, sutaupyti galima ~10-15 Eur jeigu nereikia keisti tarpinių, o tai jau ~7% lango kainos).

 GREITA GAMYBA

Esant poreikiui galima greitesnė langų ir durų gamyba. Skubiais atvejais, klientui pareiškus norą, galime pagaminti ir sumontuoti gaminius pagreitinta tvarka.

POPULIARI, RINKOJE UŽSITARNAVUSI VARDĄ SISTEMA

Mūsų klientams nebereikia atlikti „galimybių studijų“. Naudojame tik rinkoje puikiai žinomų, išbandytų ir rekomenduojamų gamintojų profilius.

 PATIKIMI JŪSŲ PARTNERIAI

Bendradarbiaudami su „Novus langais“ įgysite sėkmingai ir skaidriai dirbantį partnerį, įvertintą ne vieno reiklaus kliento, turintį visus darbui reikalingus sertifikatus.