Kodėl NOVUS LANGAI?

PLATUS ASORTIMENTAS IR GARANTIJA

Bendradarbiaudami su „Novus Langai“ gausite galimybę rinktis iš plataus naujausios kartos, aukščiausios kokybės profilių bei langų paketų asortimento.

Visiems gaminiams bei darbams suteikiamos 5 metų garantijos pagal EU reglamentus, taikomos taip pat sertifikuotų tiekėjų garantijos.

PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS

Jus aptarnaus srities ekspertai, galintys suteikti išsamiąspecializuotą ir efektyvią konsultaciją, visada įsigilisiantys į Jūsų konkrečius poreikius bei finansines galimybes.

Visas Jums reikalingas prekes padėsime išsirinkti greitaipatogiai ir iš vienų rankų.

 

Gaminių ekologiškumas

Mūsų galiniuose nėra sveikatai kenksmingų ir alergijas sukeliančių medžiagų (švino ir kt.).

Pasibaigus eksploatacijos laikui profiliai tinkami perdirbimui ir kai bus poreikis keisti, tai klientas neturės problemų su utilizavimu.

5 metų garantija ir po-garantinė priežiūra.

Esant problemai, mūsų klientai visada žino kur kreiptis. Garantuojame greitą problemos sprendimą.

Stabilumas ir ilgaamžiškumas

Profilio išorinių sienelių storis ≥2,8 mm – tvirti ir stabilūs langų kampai. Per visą eksploatacijos laiką langai išliks stabilūs, nesutrūkinės kampai.

Sandarumas ir taupumas

Naudojamos tik originalios profilių gamintojų ilgaamžės tarpinės. Tai garantuoja Ilgalaikį langų sandarumą, nereikia keisti tarpinių eksploatacijos metu, taip pat užtikrina sandarumą kampuose. Nebus papildomų kaštų keitimui po kelių metų, „nešvilps“ vėjas, mažesnės sąnaudos šildymui, mažiau triukšmo iš lauko į vidų. (Geros originalios tarpinės gana brangus elementas, ir jų reikia pakankamai daug (pvz. daugiabučio virtuviniam varstomam langui ~22 m), sutaupyti galima ~10-15 Eur, o tai jau ~7% lango kainos).

 Greita gamyba

Esant poreikiui galima greitesnė gamyba. Skubiais atvejais, klientui pareiškus norą galime pagaminti ir montuoti gaminius pagreitintą tvarka.

Populiari, žinoma ir rinkoje užsitarnavusi vardą sistema

Mūsų klientams nebereikia atlikti „studijas“. Naudojame tik rinkoje puikiai žinomų, Kitų žmonių išbandytu ir rekomenduojamų gamintojų profilius.

PATIKIMI JŪSŲ PARTNERIAI

Įgysite sėkmingai ir skaidriai dirbantį partnerį, įvertintą ne vieno reiklaus kliento , laikantį visus darbui reikalingus sertifikatus.

Susisiekime:

palikite savo klausimus ir mes kuo greičiau su Jumis susisieksime.

    Kontaktai:

    VILNIUS
       +370 655 57545
       info@novuslangai.lt
       Dariaus ir Girėno g. 40, LT-02189 Vilnius