fbpx

PLASTIKINĖS DURYS

Plastikinės durys – vienas pagrindinių sprendimų, kad Jūsų namuose būtų saugu ir nesigirdėtų iš lauko sklindančio triukšmo. Plastikinės durys, pagamintos iš GEALAN profilių, atitinka saugumo ir garso izoliacijos reikalavimus. Jos nereikalauja daug priežiūros, nes jų nereikia perdažyti, durys išlieka nepakitusios ilgus metus. Kokybiškos durys taps saugumo ir išskirtinumo ženklu – neatsiejama Jūsų būsto dalimi.

GEALAN S9000 HST STUMDOMOS SISTEMOS

Slankiojančios plastikinės durys yra klasikinė šiuolaikinio būsto dalis. Dideli stiklo plotai suteikia namams elegancijos, vizualiai padidina erdvę, į namus patenka daugiau šviesos. Naujos pakeliamos – nustumiamos GEALAN S9000 plastikinės durys atitinka ne tik estetinius ir funkcinius, bet ir techninius slankiojančioms durims keliamus reikalavimus.

GEALAN S9000 durys yra labai lengvai valdomos. Jas uždaryti ar atidaryti galėsite net ir viena ranka. Dideli stiklo plotai ir žemas slenkstis vizualiai panaikina barjerą tarp lauko ir vidaus. Siauras stiklinimo profilis ne tik suteikia visai konstrukcijai lengvumo, bet ir praleidžia daugiau šviesos.

PLASTIKINIŲ DURŲ PROFILIAI GEALAN S8000 IQ

Plastikinės durys iš GEALAN S8000IQ profilioSiekdama kuo aukštesnių S8000 IQ sistemos durų tvirtumo ir stabilumo rodiklių, bendrovė GEALAN sukonstravo profilio vidines pertvaras tokiu būdu, kad tapo įmanoma naudoti plataus profilio armatūrą. 74 mm profilio vidinės pertvaros ir jų išdėstymas leido padidinti naudojamos plieninės armatūros kietumą 30%.

Armatūroje išfrezuojamos ertmės spynai. Kitose GEALAN sistemose naudojami slanksčio laikikliai tinka ir sistemai S8000 IQ bei užtikrina tvirtą staktos ir slenksčio sujungimą. Siekiant išvengti varčios išsikraipymų bei užtikrinti kampų stabilumą, naudojamos suvirinamos kampų jungtys. Didelis komplektuojančių dalių pasirinkimas leidžia pagaminti skirtingų konfigūracijų ir tipų duris. Galima naudoti įvairius apkaustus ir spynas, o taip pat durų varčios užpildus. Durys gali būti atidaromos tiek į išorę, tiek į vidų. Durų varčios gali būti pagamintos iš spalvoto profilio bei iš spalvoto laminuoto profilio.

LAUKO DURYS GEALAN S9000

Lauko durys iš GEALAN S9000 profilioGEALAN lauko durys užtikrina šilumos izoliaciją ir stabilumą. Didelės sutvirtintos kameros, tiksli plieninės armatūros forma bei tinkami kampiniai tvirtinimai, o taip pat tvirtas sujungimas dviejų lygių PVC ir aliuminio dalies jungtimi slenksčio srityje užtikrina stabilumą.

Lauko durys S9000 turi pranašumą dėl nuolajos sistemos sprendimo. Sistema apsaugo nuo stiprių liūčių ir užtikrina optimalų sandarumą dėl šepetėlių formos skirtinguose slenksčių lygmenyse. Kartu sistema sukuria vizualiai patrauklesnę durų išvaizdą, pasižyminčią dailiu lengvumu.

KOMBINUOTAS SLENKSTIS

Gaminant duris, galima įvairiai panaudoti slenkstį lauko ir balkono durims visose 74 mm ir 83 mm sistemose – tiek naujai statomuose, tiek renovuojamuose pastatuose. Tik 20 mm aukščio durų slenkstis atitinka šiuolaikinę beslenksčio būsto, pritaikyto neįgaliesiems, statybų koncepciją bei šilumos izoliacijos ir sandarumo reikalavimus. Naujas kombinuotasis slenkstis suveriamų dalių srityje yra su išskirtiniu terminiu atskyrimu. Tai užtikrina aliuminio ir PVC derinio panaudojimas. Izoterminiai rodikliai minimizuoja kondensato arba šilumos tiltelių susidarymo galimybę.

Susisiekite su mumis jau dabar.

Kilo klausimų? Mes žinome atsakymus.

palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.