fbpx

Dabartinė visuomenė pasiskirsčiusi taip, kad beveik nebeliko „vyriškų“ ir „moteriškų“ darbų.  Šiuolaikinės moterys neretai renkasi vyriškas profesijas ir siekia karjeros, o vyrai mielai lieka namuose auginti ir auklėti vaikų. Tačiau kalbant apie jaukumą ir komfortą, niekas geriau nekursto šeimos židinio ir nesukuria šiltų namų, kaip rūpestingos moters rankos. Tad, jeigu statotės naują būstą, ar ketinate atnaujinti seną, mielos moterys, atkreipkite dėmesį į langus. Jie vaidina didelį vaidmenį tiek kuriant pastato dizainą, tiek siekiant šilumos ir kokybiškos ventiliacijos.

Todėl visoms moterims, kurioms rūpi ne tik stilingai rengtis, bet ir gyventi gražiame, jaukiame, šiltame name ir kvėpuoti sveiku bei švariu oru, pateikiame kelis patarimus, kaip išsirinkti kokybiškus plastikinius langus.

Sandarūs langai – šilti namai

 Langai, kaip ir kokybiški batai, yra ilgalaikė investicija, todėl jie turi patikimai tarnauti daug metų ir tuo pačiu taupyti Jūsų namuose šilumą. Mums, gyvenantiems ne itin šiltoje klimato juostoje, šilti langai yra tiesiog būtini. Šilumos laidumą lemia lango profilis (rėmas) ir stiklo paketas. Renkantis plastikinius langus, didžiausią dėmesį reikia atkreipti į vadinamąjį šilumos perdavimo koeficientą U. Kuo jo vertė mažesnė, tuo daugiau šilumos sulaiko langai.

Didžiausią kiekvieno lango plotą užima stiklo paketas, tad nuo jo, kaip ir nuo rėmo, priklauso lango gebėjimas sulaikyti šilumą. Kokybišką stiklo paketą reikia rinktis labai atidžiai. Verta įsidėmėti, jog šiltų langų stiklo paketas privalo būti pripildytas argono dujų.

Šviesos laidumas, estetika ir dizainas

 Šie trys dalykai ne mažiau svarbūs renkantis kokybiškus plastikinius langus. Mes gyvename šiauriniame klimate, kur žiemos metu labai trūksta natūralios saulės šviesos. Tad renkantis langus būtina atkreipti dėmesį į šviesos laidumo koeficientą. Juk pagrindinė langų paskirtis – įleisti į patalpą dienos šviesą, kurios trūkumą mes neretai kompensuojame nenatūralia lempų šviesa. Pasirinkę kokybiškus langus ne tik džiaugsitės natūralia saulės šviesa, bet ir sumažinsite išlaidas už elektros energiją.

Be abejonės, kiekvienai save gerbiančiai moteriai svarbi ne tik naudojamo daikto kokybė, bet ir estetinė išvaizda. Tą patį galima pasakyti ir apie langus. Todėl, atsižvelgdami į klientų pageidavimus, šiandieniniai langų gamintojai siūlo platų asortimentą įvairaus dizaino, tekstūros ir spalvų plastikinius langus. Pavyzdžiui, vokiškos kokybės, naujos kartos GEALAN profilių plastikiniai langai ne tik atrodo patraukliai, bet ir yra tvirti ir ilgaamžiai. Tiksli ir iki smulkmenų suderinta lango profilio geometrija atitinka aukščiausius šilumos, garso izoliacijos, įsilaužimo prevencijos ir vėdinimo reikalavimus. Galimybė pasirinkti profilio spalvą, geometriją, lango konstrukciją ir jo atidarymo būdą pabrėš Jūsų namo fasado išskirtinumą.

Tad, mielos moterys, neskubėkite langų paieškos perduoti į vyro rankas. Pasinaudoję šiais išvardintais patarimais, lengvai, greitai ir labai paprastai sukursite jaukius, šiltus, gražius ir stilingus namus, kuriuose gyvensite ir džiaugsitės ilgus metus.

Kilo klausimų? Mes žinome atsakymus.

palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.