fbpx

Mūsų šalyje prasidėjus plastikinių langų erai, buvome įpratę prie klasikinio dizaino ir baltos spalvos. Šiandien jau galime įgyvendinti inovatyviausias vizijas ir neriboti savęs. Tik štai kur problema – dauguma nedrįsta išeiti iš įprastinio mąstymo: jeigu PVC langas, tai baltas ir stačiakampės formos bei „senovinių“ išmatavimų. Išimame senus, medinius rėmus ir į jų vietą montuojame kitus, tik sandaresnius. O kur naujovės? Kur drąsa ir žaismingumas?

Tiesa, pastaraisiais metais, dygstant vis naujiems pastatams, architektai ir dizaineriai nebeapsiriboja standartais: šių dienų namams, ypač komercinės paskirties pastatams, renkasi įspūdingus langų sprendimus.

Tad patariame ir Jums, mielieji, naujų idėjų pasidairyti už Lietuvos ribų, o mes jas įgyvendinsime.

Langų dizaino idėjos Jūsų jaukiems namams

 Langas yra viena iš svarbiausių interjero ir eksterjero detalių, galinti sukurti tam tikrą nuotaiką – jaukumo, komforto, žaismingumo, prabangos ir t.t. Kiekvienas sprendimas, kiekvienas daiktas, esantis namų erdvėje įtakoja mūsų emocinę būseną. Jei rinksitės vitrininius langus, pro kuriuos matysite gamtos ar miesto panoramos vaizdus, jausitės neatsiriboję nuo pasaulio ir galėsite mėgautis kiekvienu praplaukiančiu debesimi, žaliuojančiu medžiu ar šildančiais saulės spinduliais. Galbūt todėl šis sprendimas tapo toks populiarus, kad jau daugelis nebeįsivaizduoja namo be terasos ir stiklinių durų bei langų nuo grindų iki lubų.

Vitrininiai langai labiau būdingi moderniajai architektūrai, tačiau norintiems išlaikyti arba sukurti baroko, provanso ar skandinavišką stilių, vertėtų rinktis erkerinius langus. Iš kelių elementų sudaryta konstrukcija gali tarnauti kaip įprastas langas arba kaip vitrininis.

Ten, kur nereikia daug šviesos, pavyzdžiui, koridoriuje, galite rinktis mažus, nestandartinių formų ir spalvų langus. Jie atliks dekoracijų funkciją ir tuo pačiu apšvies patalpą.

Apvalūs langai gali tapti žaisminga detale vaiko kambaryje ar sukurti šiuolaikinio modernizmo įvaizdį svetainėje. Neribokite savo fantazijos, pasidomėkite inovacijomis ir materializuokite savo svajones.

Nestandartinių formų langai gali išskirti Jūsų namus ar verslo pastatą ir traukti it magnetas praeivių bei svečių žvilgsnius. Žinoma, vertėtų nepamiršti ir apie patogumą bei pačią lango funkciją, todėl Jums paliekame erdvę idėjoms, o mes jas papildysime racionaliais sprendimais.

Kilo klausimų? Mes žinome atsakymus.

palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.