fbpx
Planuojant įsigyti naujus langus, neprošal būtų atlikti namų darbus ir susirinkti apie juos kuo daugiau informacijos. Naudinga išsimatuoti langus, apgalvoti rėmų spalvas, įvertinti išplanavimus. Taip pat labai svarbu išsiaiškinti, kokius stiklo paketus rinksitės.

Bendros lango stiklo savybės

Mūsų ilgametė praktika rodo, jog labai dažnai žmonės painioja lango stiklo ir stiklo paketo storį, manydami, jog tai yra vienas ir tas pats. Tačiau, taip tikrai nėra. Prieš užsakant langus, vertėtų pasidomėti langų stiklais ir jų savybėmis.

Stiklas yra kelių medžiagų lydinys, kurių sudėtis įtakoja jo spalvą, atsparumą atmosferos veiksniams bei kitas fizines savybes. Nuo stiklo storio priklauso jo stiprumas ir atsparumas apkrovai, o taip pat, kuo storesnis stiklas, tuo didesnė garso izoliacija. Paprastai plastikiniams langams naudojami 4 mm stiklai, o kai langai dideli, tada reikalingi storesni stiklai, pvz. 6 mm.

Tuomet kas yra stiklo paketas?

Stiklo paketai, paprastai, būna sudaryti iš 2-jų ar 3-jų stiklų. Nuo tarpo tarp stiklų priklauso stiklo paketo šiluminės charakteristikos. Mažas oro tarpas neužtikrina geros šilumos izoliacijos. Kaip tik atvirkščiai – kuo jis platesnis, tuo stiklo paketas šiltesnis. Tačiau nei per maži, nei labai dideli tarpai nėra gerai. Dažniausiai rekomenduojami optimalūs – nuo 16 mm iki 20 mm tarpai tarp stiklų. Dviejų stiklų paketo optimalus storis yra 24 mm, o trijų stiklų paketo – nuo 44 mm iki 52 mm.

Taigi, rinkdamiesi langus, nuodugniai apsvarstykite ne tik kiek lėšų jiems skirsite, bet ir pastato, kuriame keičiami langai, savybes – kokia šilumos bei garso izoliacija jis pasižymi, kokia lauko aplinka jį supa. Atsakę į visus šiuos klausimus, kreipkitės į specialistus, kurie padės priimti galutinį ir teisingiausią sprendimą.

Susisiekite su mūsų komanda ir priimkite teisingą sprendimą čia ir dabar.

 

 

Kilo klausimų? Mes žinome atsakymus.

palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.