fbpx
Statotės namą sau ar pardavimui, o gal tiesiog nusprendėte pakeisti langus? Turbūt svarstote, kokie plastikiniai langai geriausiai pateisintų Jūsų lūkesčius. Niekam ne paslaptis, kad daugumai žmonių esminiai langų vertinimo kriterijai yra kaina ir kokybė. Tačiau pradėję domėtis, pasiklysta pasiūlymų ir nuomonių virtinėje.

Jeigu apniko dvejonės ir Jus, kartu apsvarstykime svarbiausius aspektus – kokie plastikiniai langai labiausiai verti Jūsų dėmesio.

Suformuokime prioritetus

Turbūt jau žinote, kad namams bei visiems pastatams yra keliami vis griežtesni reikalavimai. Pagrindinis tikslas – energijos taupymas. Kiekvienas namo elementas turi taupyti šilumą, o buitiniai prietaisai – elektros energiją. Vienas iš tokių elementų yra mūsų aptariami plastikiniai langai.

Žinoma, jeigu Jūsų namas senos statybos ir pro kampus švilpia vėjai, plastikiniai langai bus tik vienas žingsnis šilumos taupymo link.

Taigi, kokybiški plastikiniai langai turi:

●        atitikti namo klasės reikalavimus. Jeigu Jūsų namas statytas 2016 metais ir vėliau bei jame užtikrintas standartus atitinkantis sandarumas, jis yra priskiriamas A klasei. Nuo 2018 metų – A+ klasei. Ankstesnės statybos namai nėra tokie ekonomiški, energijos atžvilgiu. Jeigu Jums tikrai svarbus šilumos taupymas, pasirūpinkite ne tik namo šiltinimu, sandarinimu, bet ir griežčiausius reikalavimus atitinkančiais plastikiniais langais. Jų minimalus šilumos laidumo koeficientas turėtų būti Uw ≤ 0,85 W/m²K (A+ klasės) arba Uw ≤ 1,0 W/m²K (A klasės);

●        turi būti pagaminti iš PVC profilių, turinčių kuo daugiau kamerų, kurios trukdo šalčiui prasibrauti iki patalpos. Šiuo metu plačiausiai naudojami plastikinių langų profiliai iš 6 kamerų. Tačiau ne visų gamintojų tokie langai yra patvarūs ir stabilūs. Todėl rekomenduojame būti atidiems. Taip pat turėtų būti itin patikima cinkuoto plieno armuotė, kuri išlaikytų tvirtumą. Tad ieškodami apsaugos nuo šalčio, nepamirškite ir kitų ne mažiau svarbių faktorių;

●        turėti patikimą ir ilgaamžį hermetiškumą, kuris būtų atsparus klimato pokyčiams;

●        būti pagaminti iš daugiakamerinio, ne mažiau kaip 74 mm pločio profilio, patikimai apsaugančio nuo šalčio ir gatvės triukšmo.

Kaip sužinoti ar plastikiniai langai atitinka šiuos kriterijus?

Pasidomėti pateikta informacija, o jei nenorite švaistyti paieškoms ir analizei brangaus laiko,  paskambinkite tel. +370 655 57545 ar parašykite info@novuslangai.lt mums dabar, ir pateiksime Jums visą informaciją, kokybę liudijančius dokumentus bei Jums labiausiai priimtiną ypatingą pasiūlymą.

Kilo klausimų? Mes žinome atsakymus.

palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.