fbpx

 

Kokybė ir patogumas tikrai ne visada būna tiesiogiai proporcingi už juos sumokėtų pinigų kiekiui. Plastikiniai langai yra akivaizdus to pavyzdys. Iš tikrųjų jie nėra pigūs, tačiau palyginus su kitų rūšių langais – pigiausi. Dažnam žmogui pigumas iš karto asocijuojasi su prasta kokybe. Ką gi, šiuo atveju mažesnę langų kainą įtakoja visai ne kokybė, o tai, jog PVC (plastikinių) langų gamyba bei pritaikymas yra pats paprasčiausias, nors jų eksploatacinės savybės tikrai labai puikios.

Aišku, net ir renkantis plastikinius langus Jūs galite rasti „pigios kokybės gaminių”, todėl vien tik į nedidelę kainą atsižvelgti nereikia. Geriausia rinktis patikimų, žinomų gamintojų langus. Taip pat labai svarbi juos montuojančių meistrų patirtis ir profesionalumas.

Paskutiniu metu daug kur karaliauja plastikas. Kalbant apie langus, tai tikrai nėra prastas pasirinkimas. Šiuolaikiniai plastikiniai langai yra saugūs, kokybiški, ekonomiški. Jie sėkmingai gali ne tik apginti Jūsų namus nuo vėjo ir šalčio, įleisti į juos pakankamai šviesos, bet ir apsaugoti Jūsų piniginę nuo per didelių išlaidų tiek mokant už juos, tiek ir vėliau, sumažėjus šildymo sąnaudoms.

Nuo ko priklauso plastikinių langų kaina?

Pagrindinis veiksnys, lemiantis mažesnę plastikinių langų kainą – ganėtinai paprastas jų gamybos procesas. Būtent dėl lengvo plastiko apdirbimo tokius langus įmanoma pritaikyti net ir labai įmantriems architektūriniams sprendimams.

Langų kainą taip pat lemia:

  • varstymo mechanizmo tipas;
  • lango rėmo forma ir spalva;
  • stiklo rūšis bei stiklo paketo sandara;
  • priedai: apkaustai, spynos, rankenos, apvadai ir t. t.

Norint gauti aukštą kokybę ir patikimumą per daug taupyti neverta. Tarkim, trijų stiklų lango paketas kainuos daugiau nei dviejų, tačiau jis bus du kartus šiltesnis, o Jūs sutaupysite nemažai šildymui skirtų išlaidų. Kainų skirtumas atsipirks per porą šildymo sezonų.

Mes suvokiame, kad pirkėjas visada nori geros kokybės, bet už kiek galima mažesnę kainą. Susisiekite su mumis dabar ir mes Jums papasakosime, kaip efektyviausiai sutaupyti renkantis langus.

Kilo klausimų? Mes žinome atsakymus.

palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.