fbpx

FASADINĖS SISTEMOS

ALIUMINIO FASADAI

Aliuminio fasadų sistema ASP F50 / F50 HI yra skirta pastato išorinių sienų, stogo konstrukcijų, didėlių įstiklintų plokštumų užpildymui. Sistema užtikrina aukštus šiuolaikiniam pastatui keliamus statikos, šilumos izoliavimo ir akustinius reikalavimus. Fasadinėje sistemoje naudojami specialūs termo izoliatoriai ir EPDM tarpinės, užtikrina geras šilumines savybes. Sistema yra sertifikuota ir turi atliktus bandymus, kurie įrodė labai gerus rodiklius.

ASP fasadinių aliuminio sistemų sprendimai ir siūlomi profiliai užtikrina projektų individualumą ir atveria plačias projektavimo galimybes architektams. Galima pasirinkti įvairaus dizaino dangtelius, o struktūrinio  stiklinimo  variantas  F50 SG užtikrina estetinię išvaizdą, kai iš lauko matome tik stiklą ir minimaliai siaurus padalinimus.

Aliuminio fasadų sistema leidžia daryti įvairias vertikalių ir nuožulnių plokštumų kombinacijas, yra galimybė lenkti profilius. Sistemai taip pat būdinga nesudėtinga profilių gamybos paruošimo technologija. Parenkant vertikalius ir horizontalius profilius galima gauti vienodą vidinės pusės plokštumą, taip konstrukcija atrodo estetiškai graži ir vienoda.  Fasadinėje sistemoje galima gaminti įvairaus nuolydzio ir dizaino stogo konstrukcijas.  Integruojamos įvairių tipų varstomos dalys, galimi tradicinio varstymo ir į lauką išstūmiami langai, varstomos ir automatinės durys, bei stoglangiai.

ASP F50 SG –  išorinių stiklo sienų struktūrinio stiklinimo fasadinė sistema. Sistema neturi standartinių prispaudimo ir apdailos dangtelių profilių, o iš lauko sukuriamas vientiso stiklo plokštumos efektas. Stiklinimui yra naudojami stiklo paketai, kurie yra skirti struktūriniam stiklinimui. Stiklai yra tvirtinami tarp stiklo paketo kamerų viduje esančių laikiklių pagalba, o tarpai tarp stiklų užpildomi specialiu silikonu arba tarpine.

F50 SG HI tai struktūrinio stiklinimo fasadinė sistema pasižyminti pagerintomis šiluminėmis savybėmis.  Naudojant trijų stiklų stiklinimą yra pasiekiamas šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,5 W/(m2K). Kaip ir F50 SG, ši sistema neturi standartinių prispaudimo ir apdailos dangtelių profilių, tai leidžia sukurti šiltą ir tuo pačiu efektingą vientiso stiklo plokštumos aliuminio fasadą.

Fasadinė sistema ASP F50+ / F50+ HI yra skirta išorinių sienų plokštumų užpildymui, pastatuose, kur reikalingi geri statikos, termoizoliaciniai ir akustiniai reikalavimai. Fasadinės serijos „plus“ profiliai yra suprojektuoti optimaliai ir naudojami projektuose, kur reikia konkurencingos kainos ir optimalių sprendimų. Sistemą rekomenduojama naudoti mažesnių statikos apkrovų konstrukcijoms, arba konstrukcijoms su numatomu didėsniu kiekiu atrėmimo taškų.

Fasadinės sistemos sprendimai ir siūlomi profiliai užtikrina projektų individualumą ir atveria plačias projektavimo galimybes. Naudojami specialūs termo izoliatoriai ir EPDM tarpinės, užtikrina geras šilumines savybes.

Sistema leidžia daryti įvairias vertikalių ir nuožulnių plokštumų kombinacijas, yra galimybė lenkti profilius. Galimas įvairių tipų varstomų dalių, tradicinio varstymo ir į lauką išstūmiamų langų, taip pat varstomų ir automatinių durų integravimas į sistemą. Parenkant vertikalius ir horizontalius profilius galima gauti vienodą vidinės pusės plokštumą, taip konstrukcija atrodo estetiškai graži ir vienoda. Sistemai būdinga nesudėtinga profilių gamybos paruošimo technologija.

ASP F50+ sistema yra suderinama su ASP F50 ir papildo šią sistemą. Galima projektuoti konstrukcijas kartu panaudojant pagrindinės ir „plus“ sistemų profilius.

ASP F50+  tai fasadinių profilių sistema, skirta standartiniam dviejų stiklų stiklinimui, sistemos pagrindu yra gaminama  SG –struktūrinio stiklinimo ir HI – pagerintų šilumos izoliavimo savybių aliuminio fasadų sistema.

ASP F50+ HI sistema leidžia gaminti pastato išorinių stiklo sienų ir plokštumų užildymus, kurių šiluminės savybės yra labai geros. Naudojant specialius šilumos izoliatorius ir trijų stiklų stiklinimą yra pasiekiamas šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,5 W/(m2K).

Sistema F50+ SG skirta optimaliai ergonominių, geros estetinės išvaizdos ir konkurencingos kainos struktūrinio stiklinimo aliuminio fasadams. Iš lauko sukuriamas vientiso stiklo plokštumos efektas, kadangi sistema neturi standartinių prispaudimo ir apdailos dangtelių profilių. Stiklinimui yra naudojami stiklo paketai skirti struktūriniam stiklinimui. Stiklai tvirtinami tarp stiklo paketo kamerų viduje esančių laikiklių pagalba, o tarpai tarp stiklų užpildomi specialiu silikonu arba tarpine.

F50+ SG HI tai struktūrinio stiklinimo fasadinė sistema pasižyminti pagerintomis šilumos izoliavimo savybėmis, gera estetine išvaizda ir konkurencinga kaina. Naudojant trijų stiklų stiklinimą yra pasiekiamas šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,5 W/(m2K). Sistema neturi standartinių prispaudimo ir apdailos dangtelių profilių, o naudojant specialius šilumos izoliatorius sukuriamas šiltas vientiso stiklo plokštumos fasadas.

ASP F50 EASY tai moderni fasadinė sistema, pasižyminti geromis šilumos ir akustikos izoliavimo savybėmis, skirta pastato išorinių stiklo sienų, įstiklintų plokštumų užpildymui.

ASP F50 EASY fasado konstrukcijų vertikalus ir horizontalus profiliai yra konstruojami iš to pačio profilio, tai leidžia gerai optimizuoti medžiagų sąnaudas, o dėka specialių, visą profilio priekį dengiančių sisteminių tarpinių konstrukcija yra labai sandari vandens ir vėjo pralaidumui.

Sistemai būdingos mežesnės gamybos sąnaudos – sistemos profiliai yra pjaunami tiesiai, be trandicinėi sistemai būdingo horizontalių profilių išpjovimo, reikalingo tvirtinimui.

Sistemos sprendimai ir siūlomi profiliai užtikrina projektų individualumą ir atveria plačias projektavimo galimybes. Galimi įvairaūs jungimo kapu sprendimai, taip pat yra sistemos varinatas skirtas tvirtinti prie medinio arba plieninio karkaso. Įvairaus dizaino, elipsės formos, pusiauapvalūs arba stačiakampiai dangteliai, leidžia paryškinti aliuminio fasado konstrukcijos padalinimą. Struktūrinio  stiklinimo  variantas ASP F50 EASY SG užtikrina gerą estetinię išvaizdą ir leidžia vizualiai sumažinti padalinimus tarp stiklo plokštumų. Sistemos HI variante naudojami specialūs termo izoliatoriai, užtikrina geras šilumines savybes.

ASP F50 EASY  tai fasadinių profilių sistema, skirta standartiniam dviejų stiklų stiklinimui, sistemos pagrindu yra gaminama  SG –struktūrinio stiklinimo ir HI – pagerintų šilumos izoliavimo savybių aliuminio fasadų sistema.

ASP F50 EASY HI – moderni ir šilta sistema, pasižyminti geriausiomis šilumos izoliavimo savybėmis, skirta gaminti energiją tausojančius išorinius pastato stiklo sienų užildymus. Naudojant specialius šilumos izoliatorius ir trijų stiklų stiklinimą yra pasiekiamas šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,55 W/(m2K).

ASP F50 EASY SG – struktūrinio stiklinimo fasadinė sistema. Sistema neturi standartinių prispaudimo ir apdailos dangtelių profilių, o iš lauko sukuriamas vientiso stiklo plokštumos efektas. Stiklinimui yra naudojami stiklo paketai, kurie yra skirti struktūriniam stiklinimui. Stiklai yra tvirtinami tarp stiklo paketo kamerų viduje esančių laikiklių pagalba, o tarpai tarp stiklų užpildomi specialiu silikonu arba tarpine.

ASP F50 EASY SG HI tai struktūrinio stiklinimo fasadinė sistema pasižyminti pagerintomis šilumos izoliavimo savybėmis ir gera estetine išvaizda. Naudojant trijų stiklų stiklinimą yra pasiekiamas šilumos perdavimo koeficientas Uw=0,55 W/(m2K). ASP F50 EASY SG HI sistema neturi standartinių prispaudimo ir apdailos dangtelių profilių, tai leidžia sukurti šiltą ir tuo pačiu efektingą vientiso stiklo plokštumos aliuminio fasadą.

ASP F50 PLIENAS/MEDIS tai aliuminio-stiklo fasadinė sistema skirta tvirtinti prie jau paruošto medinio arba plieninio karkaso pagrindo. Gaunamas estetinės išvaizdos, individualus ir praktiškas dviejų medžiagų vienoje konstrukcijoje sujungimo sprendimas. Sistema turi specialius profilius, kurie tvirtinami prie medinio arba plieninio karkaso, o visi likusieji profiliai yra naudojami iš ASP F50 sistemos.  Galimas panaudojimas lifto šachtų apdailai, tarp pastatų esančių sujungtų erdvių stiklinimui, taip pat kaip plieno karkaso stoginių ir stoglangių konstrukcijų dengiančioji sistema.
Išstūmiamas langas / Lygiagrečiai išstūmiamas langas / Varstomas stoglangis

Galimas įvairių tipų varstomų langų integravimas į aliuminio fasado sistemą. Be tradicinių, į vidų varstomų langų, ASP F50 ir ASP F50+ fasadinėse konstrukcijose naudojami  į lauką išstūmiami langai, taip pat ventiliaciniai ir priešdūminiai langai bei stoglangiai. Priešdūminiai langai ir stoglangiai yra atidaromi  ir uždaromi automatinių pavarų pagalba, kurios gali būti prijungtos prie „protingo namo“ valdymo sistemos. Fasadinių išstūmiamų langų stiklinimui naudojamas struktūrinis klijuojamas stiklo paketas.

Aliuminiai profiliai dažomi pagal RAL spalvų paletę, Jūsų pasirinkta spalva.

Kilo klausimų? Mes žinome atsakymus.

palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.